W duecie raźniej

Na naszej scenie zdecydowanie nie brakuje Duetów – często tworzą je małżeństwa lub rodzic z dzieckiem. Również wśród naszych zaprzyjaźnionych zespołów nie brakuje takich duetów. Jednak na przestrzeni lat ogromną popularnością cieszą się też duety okolicznościowe – to znaczy stworzone na potrzeby jednej piosenki…

Obserwując scenę muzyczną – nie tylko szlagierową, możemy śmiało stwierdzić, że piosenka nagrana w duecie jest właściwie gwarancją sukcesu. Takich właśnie jednorazowych Duetów nie brakuje na szlagierowej scenie. Na naszym kanale również znajdziecie sporo takich barwnych duetów.

Szczególnie chętnie piosenki w duetach nagrywa Bernadeta Kowalska. Artystka ma na koncie duety choćby z Grzegorzem Poloczkiem Jackiem Silskim, Mariuszem Kalagą, Timem Fabianem, Gabi Gold, Krzysztofem Pietrkiem i wieloma innymi Artystami… Kilka z tych duetów odnajdziecie też na naszym kanale na Youtube – w tym świetny Duet z Grzegorzem Poloczkiem czy z Jackiem Silskim (uściślając – z Jackiem Deta nagrała nawet dwa duety, które mieliśmy okazję usłyszeć na Śląskiej Gali Biesiadnej; mowa o przebojach Mamo oraz Tylko z Tobą).