Szkoda, że zostały jedynie wspomnienia

Czasami fajne inicjatywy z przyczyn niezależnych od nas dobiegają końca. Tak było z niezapomnianym programem My Wam to zagramy, który w styczniu tego roku zakończył swą karierę na Antenie Telewizji TVS.

Niestety kilka miesięcy (w styczniu) minęły 3 lata, odkąd program My Wam to zagramy zniknął z Anteny Telewizji TVS… Program niedawno świętował swoje 10-lecie.

Program My Wam to zagramy powstał z inicjatywy Bogdana Tyca. Audycja była emitowana nieprzerwanie co tydzień od kwietnia 2014 roku, do połowy stycznia 2021 roku i była koprodukcją naszą i Telewizji TVS. Teraz pozostały jedynie piękne i bardzo miłe wspomnienia.

My Wam to zagramy przez większość czasu prowadził Andrzej Miś, którego (ze względu na problemy zdrowotne Andrzeja) w lipcu 2020 roku zastąpiła czasowo Frela Blue. Andrzejowi na przestrzeni lat towarzyszyły współprowadzące: Marta Hawrot, Magdalena Pal, Dorota Pacholarz oraz Gabi Gold. Program cieszył się Waszą ogromną sympatią, o czym świadczyły słupki oglądalności oraz świetne wyniki w plebiscytach, które przygotowywała Telewizja TVS.

My Wam to zagramy stanowił zgrabne połączenie świetnej muzyki, solidnej porcji humoru oraz ciekawych wywiadów z Gwiazdami naszej Sceny – nie jesteśmy w stanie nawet zliczyć wszystkich Gości, którzy pojawili się w programie… Mamy nadzieję, że równie ciepło jak my wspominacie nasz program…

Na koniec taki wspominkowy fragment wygrzebany z Youtube Zespołu BetiBer: