Majówkowa laba

Pozostajemy w majówkowym nastroju. Hmm, skoro mamy chwilę wolnego, warto poświęcić się choć na chwilę swojemu hobby… Coś w tym temacie znajdziemy też na naszym kanale.

Skoro majówka, to też czas na odrobinę relaksu i poświęcenie się swoim pasjom. Coś na ten temat wie Zespół Ed’Mans, który wiele lat temu nagrał piosenkę Jada na ryby. Cóż – już sam tytuł mówi bardzo dużo na temat piosenki. Niewątpliwie to jedna z najbardziej humorystycznych, zarazem najbarwniejszych propozycji na naszej scenie, jednocześnie trafnie nawiązująca do rzeczywistości. Do piosenki Edek i Manek nagrali też (samodzielnie) niezapomniany teledysk.

Skoro o relaksie i hobby mowa, warto przypomnieć też megahit Zespołu B.A.R – Gołymbiorze. Zespół na co dzień związany z innym Wydawnictwem, kilkukrotnie pojawił się na organizowanych przez nas koncertach – i wykonał m.in. swój mega hit Gołymbiorze. Na naszym kanale znajdziecie m.in. piosenkę w wersji ze Śląskiej Gali Biesiadnej, jak też z 20-lecia Radia Piekary. O czym opowiada piosenka – chyba nie musimy się rozpisywać – w końcu to zarazem tradycja, jak też jedna z największych pasji wielu mieszkańców Śląska.