Piękne piosenki o Matce

Pozostając w klimacie najpiękniejszego Święta w Roku, czyli Dnia Matki, mamy dla Was mały przegląd piosenek opowiadających o Matce, z repertuaru naszych zaprzyjaźnionych Artystów. wszystkie propozycje znajdziecie oczywiście na kanałach Box Music Bogdan Tyc oraz Box Music Official Audio.

Nastrojową, ale też pełną optymizmu propozycję dla Mam ma w repertuarze Mirosław Jędrowski – utrzymana w rytmach country Ballada dla Mamy sprawdzi się nie tylko przy okazji Dnia Matki, ale też przy okazji choćby wesela. Utwór doczekał się też prostego, ale też pełnego ciepła teledysku.

Nieco mniej znaną, ale piękną propozycję dedykowaną Mamie wiele lat temu nagrał też Grzegorz Kania. Ballada nosi tytuł Moja Mamo. Piękny utwór to wyraz wdzięczności dla ukochanej Mamy. Szkoda, że piękna piosenka jakoś została zapomniana w gąszczu innych propozycji.

Kilka cudownych propozycji o Mamie ma na koncie Damian Holecki. Jedna z nich pochodzi z krążka Po prostu dziękuję. Utwór Nie zapomnę Mamo wzrusza, wyciska łzy, jest pełny ciepła, wdzięczności. Melodia wpada w ucho. Szkoda, że piosenka nigdy nie doczekała się teledysku i niestety jakoś jest niezbyt popularna (Damian niestety nie sięga po nią na koncertach…).