Dawno temu – czyli Artyści też byli dziećmi

W czerwcu stawiamy na dalekie podróże w czasie… Jak dalekie – do dzieciństwa zaprzyjaźnionych z nami Artystów i początków ich artystycznej drogi…

Swoje pierwsze kroki na scenie już w czasach przedszkolnych, czy wręcz przedprzedszkolnych, stawiała jest Justyna Sosna, czyli Jula z Duetu Kola i Jula. Artystka wywodząca się z bardzo muzykalnej Rodziny, często towarzyszyła Mamie podczas pracy. Jak Jula kiedyś sama wspomniała, już jako kilkulatka miała okazję wystąpić na scenie – biorąc udział w konkursie. Również początki profesjonalnej kariery Juli sięgają Jej nastoletnich czasów – gdzie znów przy okazji konkursu trafiła do Grupy Józefa Poloka.

Również Artystka, która miała okazję czasami gościnnie z nami współpracować – pojawiając się m.in. na Śląskiej Gali Biesiadnej – Claudia Chwołka, swoją karierę rozpoczynała już jako kilkulatka. Zdecydowanie Claudia stała się najpopularniejszą młodą Artystką naszej Sceny.

Na naszym kanale znajdziecie też jedną z propozycji drugiej bardzo znanej Artystki, która robiła furorę jako kilkulatka – mowa o Ani Drabek. U nas akurat pojawił się kawałek, nagrany przez Anię już w czasach dorosłych, niemniej przypomnijmy, że Ania debiutowała już jako mała Dziewczynka, nagrywając dziesiątki przebojów.