Śląska Gala Biesiadna za nami

Za nami rewelacyjna XII Śląska Gala Biesiadna. Po raz kolejny imprezę możemy zaliczyć do udanych – sala była wypełniona po brzegi, na scenie pojawiła się plejada Gwiazd piosenki oraz estrady i kabaretu.

Jedno z najbardziej wyczekiwanych Wydarzeń roku – czyli Śląska Gala Biesiadna już za nami. Było rewelacyjnie. Kto nie był – niech żałuje!

Za nami kolejna, już 12. Śląska Gala Biesiadna – czyli najbardziej prestiżowa impreza z udziałem Śląskich Wykonawców. Wydarzenie po raz kolejny miało miejsce na deskach Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Koncert poprowadzili Joanna Bartel i Sebastian Mierzwa. Na Scenie wystąpili dla Was: Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Arkadia Band, Damian Holecki, Weronika, Duet Karo, Tim Fabian, BetiBer, Zespół Ed-Ka, Gabi Gold, Frela Blue, Kapela Górole, Grupa Taneczna Maraquja, Andrzej Miś, Edward Hulewicz, Tadeusz Drozda.

Jak co roku były widowiskowo, barwnie, przebojowo. Nie zabrakło też solidnej dawki humoru oraz bajecznej choreografii… W tym roku mieliście okazję usłyszeć też rekordową liczbę premier – Damian Holecki i Weronika, Tim Fabian, Frela Blue, Zespół Ed-Ka, Gabi Gold, Banita Band… Podczas Śląskiej Gali Biesiadnej premierę miały płyty Gabi Gold oraz Zespołu Banita Band.

Dziękujemy, że byliście z nami. Wypełniliście salę po brzegi!

Dziękujemy też wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej – to naprawdę intensywna praca przez cały rok. Dziękujemy więc wszystkim, którzy zajęli się aspektem organizacyjnym (poczynając od wszelkich formalności, aż po scenariusz i koordynację całego Wydarzenia), oczywiście naszym cudownym Artystom, Konferansjerom, Osobom odpowiedzialnym za nagłośnienie, oświetlenie, rejestrację wydarzenia, Patronom Medialnym oraz wszystkim, których nie wymieniliśmy tutaj, ale mieli wkład w całość imprezy!

Do zobaczenia za rok!