Wkrótce Śląska Gala Biesiadna

Coraz bliżej Śląska Gala Biesiadna. Biletów nieustannie ubywa, my przygotowujemy dla Was kolejne niespodzianki. Przypomnijmy jednak, że na tegorocznej Gali po porostu zaroi się od Gwiazd.

Na tegorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej z pewnością nie będziecie mogli narzekać na brak atrakcji oraz Gwiazd. Liczne niespodzianki, świetne widowisko oraz wspaniałe przeboje i liczne premiery. Przypomnijmy, że wystąpią dla Was Arkadia Band, Duet Karo, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Tim Fabian, Damian Holecki, Frela Blue, Blue Party, Kasia Piowczyk, Grzegorz Poloczek, Piotr Herdzina, Grupa Time. Gwiazdą imprezy będzie niezrównany instrumentalista Edward Simoni.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że światowej sławy Artysta, którego krążki pokryły się złotem i platyną, jest wirtuozem fletni Pana, ale też multiinstrumentalistą. Edward Simoni miał okazję występować i współpracować z wieloma innymi światowej sławy Artystami scen muzycznych. Każdy występ tegoż Artysty to jednak nie tylko zwykły koncert, ale prawdziwe widowisko, pełne energii i interakcji z Widownią.

Z ciekawostek warto przypomnieć, że Edward Simoni pochodzi z Polski, a dokładniej ze Śląska – który darzy ogromnym sentymentem.