Gwiazdy, bez których nie wyobrażamy sobie Śląskiej Gali Biesiadnej

Na przestrzeni lat Śląska Gala Biesiadna stała się marką samą w sobie. Wyróżnia ją wysoki poziom Artystyczny, ale też świetni Prowadzący, porcja humoru oraz potężna dawka muzyki.

Na przestrzeni lat na Śląskich Gala Biesiadnych nie brakowało debiutantów, czy gwiazd, które zaszczyciły Galę swą obecnością 2-3 razy. Są jednak Artyści, bez których chyba już nikt nie wyobraża sobie Śląskiej Gali Biesiadnej – jak Duet Karo, Damian Holecki czy Bernadeta Kowalska. Nie ukrywajmy, że dla wielu Widzów właśnie możliwość spotkania tych Gwiazd jest największą motywacją do przyjścia na imprezę. Co ciekawe Duet Karo oraz Damian Holecki zaszczycają wszystkie Gale od początku istnienia imprezy.

Damian Holecki miał okazję wystąpić na wszystkich Śląskich Galach Biesiadnych – od samego początku. Artysta wiele razy wykonywał swe największe przeboje (w tym aż kilka razy Złote Kasztany). Właśnie podczas tej prestiżowej imprezy Artysta aż 2-krotnie został wyróżniony Złotą Płytą (za krążki Złote Przeboje – w 2013 roku oraz Po prostu dziękuję – w 2014).

Poza wielkimi przebojami, Artysta niejednokrotnie zaskakiwał Publiczność utworami, które po krótkim czasie i tak zostawały przebojami – wspomnieć tu można Vivo Per Lei, Ganz in weiss, a w ubiegłym roku Duet z Weroniką – Chcę.

Właśnie podczas Śląskiej Gali Biesiadnej swą uroczystą premierę miała też świetna płyta Artysty – W siódmym niebie. Ponadto Artysta wykonał wiele swoich utworów zupełnie premierowo.   

Przypomnijmy, że Damian Holecki jest nie tylko wybitnym wokalistą, ale też świetnym kompozytorem i pianistą, czasami też pisze teksty swoich piosenek. Artysta ma na koncie niezliczone przeboje oraz wiele płyt na bardzo wysokim poziomie artystycznym – cieszących się niesłabnącą popularnością wśród Fanów.