Wracamy do przygotowań do Gali

Trochę się namieszało, a pandemia poprzesuwała nasze plany, ale my się nie damy. Wracamy do intensywnych przygotowań do XIII Śląskiej Gali Biesiadnej…

Mamy nadzieję, że Świat już niebawem w pełni wróci do normalności. Niezależnie od wszystkiego, my wróciliśmy do intensywnych przygotowań do XIII Śląskiej Gali Biesiadnej, która odbędzie się 31. stycznia 2021 roku. Cóż – będzie trochę inaczej niż zwykle, gdyż po raz pierwszy spotkamy się z Wami zimą. Z drugiej strony dzięki temu Gala będzie dedykowana bardzo ważnym dla nas Osobom – czyli Babciom i Dziadkom.

Wiele się zmieniło, ale na pewno nie fakt, że Śląska Gala Biesiadna wciąż jest najlepszą imprezą z udziałem Gwiazd Śląskiej Estrady. Imprezę poprowadzą oczywiście Joanna Bartel oraz Marcin Janota z Radia FEST (które przy tej okazji będzie świętowało swoje kolejne Urodziny)!

Od strony muzycznej oczywiście również nie zabraknie plejady Gwiazd naszej Sceny oraz wielkiego widowiska. Przypomnijmy, że uroczystą premierę krążka świętować będzie Frela Blue (choć nie musicie się martwić – na premierę płyty nie będziecie musieli czekać tak długo). Nie zabraknie też wielu premier muzycznych (szczególnie, że w ostatnim czasie wielu naszych Artystów ostro wzięło się do pracy nad nowym materiałem), jak też Gwiazdy wieczoru – czyli rewelacyjnego, światowej sławy Edwarda Simoniego.

Tak więc humor, potężna dawka dobrej muzyki oraz świetne widowisko jak co roku gwarantowane.