Przygotowania do Śląskiej Gali Biesiadnej

Wprawdzie do przełożonej Śląskiej Gali Biesiadnej pozostało jeszcze pół roku, nie znaczy to jednak, że nie trwają przygotowania do imprezy. Ostatecznie, skoro termin przesunął się o pół roku, wiele rzeczy trzeba rozpocząć planować od zera…

Przypominamy, że Śląska Gala Biesiadna dedykowana będzie w szczególności Babciom i Dziadkom, a na imprezie nie zabraknie plejady Gwiazd naszej Estrady (jak co roku). Oczywiście usłyszycie zarówno największe przeboje, jak też zupełnie premierowe propozycje. Aha – okazji do świętowania nie zabraknie, gdyż przy jednej okazji będziemy obchodzić też Urodziny Radia FEST.

Imprezę poprowadzi niezastąpiona Joanna Bartel oraz świetny Marcin Janota, który już kilka razy miał okazję współprowadzić imprezę. Oboje niewątpliwie zatroszczą się o świetną atmosferę na Gali oraz solidną dawkę humoru.

Nie może też zabraknąć Gwiazdy Wieczoru, którą będzie światowej sławy Edward Simoni. Ten multiinstrumentalista, wirtuoz fletni Pana pochodzi ze Śląska, niemniej od wielu lat mieszka w Niemczech, gdzie zrobił oszałamiającą karierę. Ten wybitny Artysta miał okazję współpracować z największymi sławami Świata Muzyki, a Jego płyty pokryły się złotem i platyną.

Jeśli chodzi o Artystów Śląskiej Sceny, nie może zabraknąć największych Gwiazd naszej Sceny, Jak Bernadeta Kowalska czy Duet Karo oraz kilkunastu innych Artystów.