W najbliższym My Wam to zagramy

W niedzielę czeka nas kolejny wakacyjny odcinek My Wam to zagramy. Oczywiście nadal stawiamy na letnie klimaty i przeboje. Tym razem wraz z Frelą Blue wybierzemy się w góry…

Tak, lato, świeże powietrze, piękne widoki… kto nie marzy o takim wypoczynku? Chyba każdy. Oczywiście stajemy przed nieśmiertelnym dylematem – morze, góry, czy jeziora. Tym razem – oczywiście muzycznie – przeniesiemy się w góry – i przypomnimy wraz z Frelą Blue najciekawsze teledyski zrealizowane w górach. Tak więc Ci, którzy nie mogli jak do tej pory wyjechać, ale też Ci, którzy wyjechali np. na inny kraniec Polski (czy Europy), będą mieli okazje nacieszyć oko pięknymi górskimi krajobrazami, które stanowią świetne tło do teledysków naszych rodzimych gwiazd… Oczywiście nie zabraknie też pełnych humoru komentarzy Freli Blue. Oglądajcie koniecznie My Wam to zagramy w niedzielę o 17:15 w TVS.

Jeśli natomiast jeszcze nie widzieliście poprzedniego odcinka, którego Gościem był Mirosław Jędrowski, możecie jeszcze załapać się na powtórkę – w najbliższą sobotę po 15. w Telewizji TVS.