Letnie nowości na naszym kanale na Youtube

Lato trwa, trwa też czas letnich przebojów. W tym roku nie mamy okazji nacieszyć się zbyt wieloma nowościami, ale warto w tym momencie przypomnieć też stare hity – ale może w nieco innych odsłonach…

Co tydzień na naszym kanale Youtube pojawiają się nowe, niepublikowane wcześniej nagrania. Wśród ostatnich naszych publikacji znalazł się jeden z największych hitów Grzegorza Poloczka – czyli Malinkonija w wersji koncertowej, pochodzącej z pamiętnego koncertu z Okazji 20-lecia Radia Piekary. Ten rewelacyjny utwór swą premierę miał już wiele lat temu właśnie podczas wakacji i właściwie momentalnie stał się wielkim hitem. Piosenka ostatecznie znalazła się na pierwszym albumie Grzegorza Poloczka (Z mojego placu), który ukazał się nakładem Wydawnictwa Box Music. Warto przypomnieć, że ów rewelacyjny album cieszył się rekordową popularnością i bardzo szybko pokrył się złotem. Od tego czasu chyba żaden koncert Grzegorza nie odbył się właśnie bez tej piosenki. Obecnie Grzegorz zostawia ją zwyczajowo na koniec swego występu.

Przypomnijmy, że Grzegorz Poloczek będzie jedną z Gwiazd naszej Śląskiej Gali Biesiadnej, która odbędzie się 31. stycznia 2021 roku.