Gwiazdy Śląskiej Gali Biesiadnej: Młodzieżowa Formacja Blue Party

Z niecierpliwością odliczamy dni do naszej kolejnej Śląskiej Gali Biesiadnej. Nie zabraknie na niej prawdziwych weteranów tej imprezy, jak też Gwiazd, które po raz pierwszy zaszczycą nas swoją obecnością.

Przypominamy, że Śląska Gala Biesiadna (w nowym terminie) odbędzie się 31. stycznia. Poza terminem oczywiście nic się nie zmieniło – mamy dla Was mnóstwo przebojów, humoru, największe Gwiazdy naszej estrady oraz sporo premier. Poza Gwiazdami, bez których nie wyobrażamy sobie tej imprezy, jak Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Duet Karo czy Damian Holecki, nie zabraknie też kilku Artystów i Zespołów, którzy akurat na Gali jeszcze nie mieli okazji wystąpić. Jednym z nich jest Młodzieżowa Formacja Blue Party.

Tego Zespołu chyba nikomu nie musimy przedstawiać. Przypomnijmy jedynie, że wesołe trio ma na koncie liczne przeboje, 2 rewelacyjne płyty, mnóstwo świetnych teledysków. Poza przebojowymi kawałkami, wyróżnikiem Zespołu jest ogromne poczucie humoru. Dodajmy, że Panowie prowadzą też swoją autorską audycję Zgrana Paka w Radiu Silesia.

Zespół tworzą Kazimierz Sas, Edward Dworniczek oraz Krzyś Pietrek. Oczywiście jak na młodzieżową formację przystało, Blue Party jako swoją oficjalną datę założenia podaje… 1. czerwca. Panowie na scenie kipią energią i dobrym humorem. Sympatyczny Zespół był już kilkukrotnie Gościem Programu My Wam to zagramy, a koncertowo miał okazję wystąpić na organizowanym przez nas wielkim koncercie z Okazji 20-lecia Radia Piekary.