My Wam to zagramy w przedświątecznym klimacie

Święta coraz bliżej, oczywiście w mediach pojawia się coraz więcej świątecznych akcentów. Nie inaczej będzie w najnowszym odcinku My Wam to zagramy. Tym razem zrobi się u nas bardzo, bardzo świątecznie…

Przygotowania do Świąt w naszych domach w pełni, w radiach i telewizjach możemy usłyszeć coraz więcej świątecznej muzyki… Oczywiście takich akcentów nie zabraknie w najbliższym odcinku My Wam to zagramy w TVS już w najbliższą niedzielę. Jak na przedświąteczny odcinek przystało, w programie nie zabraknie Gościa – z którym Frela Blue podyskutuje o Świętach Bożego Narodzenia dziś i dawniej. Gościem tym będzie Grzegorz Poloczek. Mamy dla Was mnóstwo świątecznych hitów, humoru oraz wspomnień. Oczywiście premiera odcinka już w niedzielę o 17:15 w Telewizji TVS.

Hmm, jeśli nie widzieliście jeszcze ostatniego odcinka My Wam to zagramy lub macie ochotę na powtórkę – szansa nadarzy się już w najbliższą sobotę w TVS. Przypomnijmy, że Gościem był Damian Holecki, który zaprezentował też premierowo swój najnowszy clip.