Czy macie już bilety na Śląską Galę Biesiadną?

Hmm, pandemia mówiąc najdelikatniej nieco namieszała w życiu każdego z nas, zwłaszcza w branży muzycznej. My jednak nie poddajemy się i przygotowujemy do kolejnej Śląskiej Gali Biesiadnej.

Czy macie już bilety na kolejną Śląską Galę Biesiadną, która odbędzie się 15. maja 2021 roku? Pamiętajcie, że o dobre miejsca jest coraz trudniej – a naprawdę warto się pospieszyć. W końcu przed Wami impreza w iście gwiazdorskiej obsadzie…

Jak zawsze przygotowujemy dla Was mnóstwo niespodzianek. Na Gali wystąpi prawdziwa plejada Gwiazd. Przypomnijmy, iż koncert poprowadzi Joanna Bartel oraz Marcin Janota. Na scenie zaśpiewają dla Was takie Gwiazdy, jak: Duet Karo, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Damian Holecki, Arkadia Band, Kabaret Grzegorza Poloczka (Grzegorz Poloczek, Kasia Piowczyk, Bartos), Tim Fabian, Weronika, Grupa Time, Frela Blue, Piotr Herdzina. Pojawi się też kilka muzycznych niespodzianek – ale o nich niebawem. Gwiazdą wieczoru będzie Edward Simoni. Zapowiada się niezapomniane widowisko oraz potężna dawka muzyki na najwyższym poziomie. Rąbka tajemnicy uchylimy niebawem.