Coraz bliżej do Gali

Karnawał już za nami. Niestety nie było dane nam nacieszyć się koncertami i imprezami. Mamy jednak coraz większą nadzieję na to, że jesteśmy na najlepszej drodze do powrotu do normalności i już niebawem będziemy mieli znów okazję, by spotykać się na imprezach oraz koncertach. My obecnie poświęcamy się intensywnym przygotowaniom do majowej Śląskiej Gali Biesiadnej.

Karnawał za nami… Choć spoglądając za okno trochę trudno w to uwierzyć, niemniej wiosna coraz bliżej. Tym samym coraz bliżej nasza długo wyczekiwana kolejna Śląska Gala Biesiadna, która już za niespełna 3 miesiące. Biletów ubywa, o dobre miejsca coraz trudniej… My tymczasem pracujemy intensywnie nad ostateczną wersją scenariusza nadchodzącej imprezy… Już teraz możemy zdradzić, iż czekają Was liczne niespodzianki, usłyszycie wielkie hity oraz nowości.

Nasi Artyści niecierpliwie wyczekują spotkania z Wami na tej wyjątkowej, największej i najbardziej renomowanej szlagierowej imprezie.

Gwiazdą wydarzenia będzie sam Edward Simoni. Popularny, światowej sławy Instrumentalista, mający na koncie ogromne sukcesy, cieszy się ogromną popularnością od wielu lat, a każdy Jego występ to prawdziwe widowisko. Recital Edwarda Simoniego dla amatorów dobrej muzyki to prawdziwa gratka, gdyż wyjątkowy Artysta występuje w Polsce bardzo rzadko.

Przypomnijmy, że na koncercie wystąpią Wasze ulubione Gwiazdy naszej Sceny: Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Arkadia Band, Duet Karo, Damian Holecki, Kabaret Grzegorza Poloczka, Tim Fabian, Weronika, Frela Blue, Piotr Herdzina, Magda, A To My, Grupa Time, czy Duet Romantica. Wydarzenie poprowadzą rewelacyjni Joanna Bartel oraz Marcin Janota.