Wspomnień czar… My Wam to zagramy

Nie wiemy jak Wy, ale my bardzo tęsknimy za programem My Wam to zagramy… 6,5 roku to jednak spory kawałek czasu – a cotygodniowy odcinek stał się dla wielu z nas (jako twórców programu) ważnym kawałkiem życia. Z ogromną radością prezentowaliśmy Wam największe przeboje Gwiazd Śląskiej Sceny, jak też nowości i mniej znane, ale jednak warte uwagi piosenki i teledyski – często takie, których nie mieliście szans zobaczyć w innych programach. Oczywiście najbardziej lubiliśmy odcinki, w których pojawiali się Goście, a nasi Prowadzący mieli z nimi okazję przeprowadzać wywiady i ciekawe rozmowy.

my wam to zagramy

Postaramy się w najbliższym czasie przypomnieć Wam nieco tematykę najciekawszych odcinków – ciekawostki, zdjęcia, teledyski oraz trochę zza kulis.

Pierwszy odcinek naszego programu – współtworzonego przez Wydawnictwo Box Music i Telewizję TVS, ukazał się w kwietniu 2014 roku. Program prowadzili Andrzej Miś i Marta Hawrot, którą obecnie kojarzycie z Duetu Oxforduo. Program początkowo był nastawiony głównie na teledyski i nagrania koncertowe z naszego Wydawnictwa, niemniej szybko rozszerzyliśmy formułę. Program najwyraźniej przypadł Widzom do gustu – z uwagi na sporą dawkę muzyki, jak też obowiązkową porcję humoru. Marta miała okazję współprowadzić program z Andrzejem Misiem przez pół roku – później, z uwagi na wyjazd z Polski, Artystka zmuszona była zrezygnować z roli Prowadzącej. Cieszymy się jednak, że po niedługim czasie Marta powróciła do związków ze Śląską Sceną jako nowa Wokalistka w Zespole Oxforduo.