Do zobaczenia za rok…

Wciąż trwająca sytuacja działa na nas, podobnie jak na Państwa bardzo przygnębiająco. Już odliczaliśmy dni do Śląskiej Gali Biesiadnej, tymczasem po raz kolejny los zmusił nas do zmiany jej terminu.

Pozostaje nam mieć nadzieję, iż za rok o tej porze nikt nie będzie pamiętał już o żadnej pandemii, a my wszyscy (Widzowie i Artyści) będziemy mogli pojawić się i spędzić cudowny czas na tej wyjątkowej imprezie.

Nadchodząca Gala będzie niewątpliwie wydarzeniem wyjątkowym. Impreza będzie poświęcona pamięci zmarłego niedawno Bogdana Tyca – Wydawcy, Producenta Muzycznego, Założyciela i wieloletniego Szefa Wydawnictwa Box Music, Jednego z Pomysłodawców i Organizatora Śląskiej Gali Biesiadnej.

Oczywiście podczas imprezy nie zabraknie świetnych Prowadzących – Joanny Bartel (bez której nie możemy sobie wyobrazić Śląskiej Gali Biesiadnej) i Marcina Janoty (popularnego i lubianego Prezentera radiowego i Telewizyjnego, znanego m.in. z Anteny Radia FEST, czy choćby telewizyjnego Koncertu Życzeń dla Ciebie).

Na scenie jak zawsze pojawi się plejada Gwiazd Śląskiej Estrady – najlepszych artystów naszej sceny, których uwielbiacie. Nie zapomnimy też o wyjątkowych gościach specjalnych (tu szykuje się dla Was spora niespodzianka). Wydarzenie będzie jednocześnie niezapomnianym koncertem, jak też wspaniałym widowiskiem, które na długo zapadnie w Waszej pamięci. Tak więc myślimy, że warto się pocierpliwić – i poczekać na ten wyjątkowy koncert.