Jak radzą sobie nasze Gwiazdy na listach przebojów?

Hmm, dawno nie mieliśmy okazji zajrzeć na radiowe listy przebojów, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich piosenki naszych ulubionych Artystów. Najwyższy czas nieco nadrobić zaległości.

Pomimo trudnej i zmiennej sytuacji na rynku muzycznym oraz ogromnej ilości Artystów na rynku, okazuje się, że współpracujący z nami Artyści nadal rewelacyjnie radzą sobie na listach przebojów w radiach i telewizjach. Tym razem zajrzymy na te radiowe.

W top 15-ce Listy Przebojów Radia FEST znajdziemy najnowsze propozycje Grzegorza Poloczka (z Bartosem i Kasią Piowczyk) – i to na pierwszym miejscu, Stacha (w Duecie z Magdaleną), Zespołu Banita Band, Tima Fabiana (Duet z Aliną), Duetu Andy & Lucia, czy Chrisa Oxforduo.

W top 10-tce Listy Śląskich Szlagierów Radia FEST nieźle radzi sobie Zespół Banita Band z najnowszą klimatyczną piosenką – Bądź zawsze blisko.

Natomiast w top 10-ce Radia SUD bardzo dobrze radzi sobie jedna z najnowszych propozycji Damiana Holeckiego – Granica.

W Liście Przebojów NO TO GROMY Radia Piekary w top 10-tce rewelacyjnie radzi sobie najnowsza propozycja Grzegorza Poloczka, nieźle radzi sobie też Tim Fabian (Duet z Aliną) czy Chris Oxforduo. W poczekalni znajdziemy propozycje Stacha czy Zespołu Banita Band, a w propozycjach piosenkę Kasi ES (znanej z Zespołu Ed-Ka).

Trzymamy kciuki za naszych ulubionych Artystów, a w ich imieniu dziękujemy za Wasze głosy! Oby tak dalej!