Najbardziej widowiskowe występy Gwiazd podczas Śląskiej Gali Biesiadnej: BetiBer

Jak już wiele razy wspominaliśmy, Śląska Gala Biesiadna to nie tylko koncert w gwiazdorskiej obsadzie, ale też znakomite widowisko. Niektóre występy naszych Artystów niewątpliwie przeszły do historii naszej Sceny nie tylko z uwagi na walory wokalne, ale też niezwykłą oprawę.

Niewątpliwie ogromną wagę do oprawy swych występów scenicznych przykłada Zespół BetiBer. Podczas bardziej oficjalnych koncertów Duetowi tworzonymi przez Beatę i Bernarda obowiązkowo towarzyszy Grupa Taneczna Maraquja (której liderką jest ta sama Beata). Niewątpliwie naszym Widzom szczególnie w pamięć zapadł występ Zespołu przy okazji premiery debiutanckiego krążka, kiedy Beata Powolny i Tancerki z Grupy Maraquja zaprezentowały się w kilku strojach, prezentując przy okazji efektowne widowisko.

Oczywiście nie był to jedyny występ Zespołu BetiBer na Śląskiej Gali Biesiadnej. Bardzo widowiskowo wypadł też debiut Zespołu na Śląskiej Gali Biesiadnej – z piosenką Czy bydziesz zy mnom? Zespół tym występem bardzo szybko zaskarbił sobie sympatię Widowni.

Również ciekawie wypadł występ na XII Śląskiej Gali Biesiadnej – na którym Zespół po raz kolejny zaprezentował imponujące widowisko.