Nasze Gwiazdy w mediach – Bernadeta Kowalska i Frela Blue

Niestety na razie nadal nie możemy spotkać się z naszymi ulubionymi Gwiazdami na żywo podczas koncertów. Jedyną namiastką pozostają spotkania za pośrednictwem mediów…

Zarówno Artyści, jak i Fani nie mogą doczekać się, aż w końcu nastanie okazja do spotkania na żywo. Niestety na to przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Pozostaje nam spotkanie z naszymi Artystami za pośrednictwem mediów – Artyści pojawiają się gościnnie w niektórych programach telewizyjnych czy radiowych, ale też mają własne programy w radiach.

No właśnie – właśnie na antenie radiowej macie okazję spotkać się z Bernadetą Kowalską (oraz Krzysztofem Wierzchowskim) w audycji Niedzielne Klachy do połednia w Radiu FEST. Podczas audycji na żywo Słuchacze maja okazję napisać pozdrowienia lub komentarz na Facebooku audycji, czy nawet zadzwonić do Radia i wypowiedzieć się na żywo na Antenie – rozmawiając z Bernadetą.

Na krótkie spotkanie na żywo na Antenie Radiowej – również w Radiu FEST – macie również szanse w przypadku Freli Blue. Artystka pojawia się na Antenie Radia FEST w poniedziałkowe przedpołudnia w programie Dylematy Freli Blue – to właściwie krótki felieton Freli na wybrany temat, połączony z krótką rozmową z Redaktorami Marcinem Janotą i Grzegorzem Stasiakiem. Nie brak tu solidnej dawki humoru.