Najbardziej widowiskowe występy na Śląskiej Gali Biesiadnej: z przymrużeniem oka

Jak od lat podkreślamy, Śląska Gala Biesiadna to nie tylko piękny, porywający koncert, ale też zapadające w pamięć widowisko. Niektóre występy, dzięki dodatkowej oprawie niewątpliwie przeszły do historii…

Śląska Gala Biesiadna to niewątpliwie dopracowane i przemyślane widowisko… Niektóre występy naszych Gwiazd niewątpliwie przeszły jednak do historii z uwagi na wyjątkowo spektakularne lub zaskakujące detale.

Dziś, na poprawę nastroju, wrócimy do tych wyjątkowo humorystycznych.

Rower i bombonierka na scenie? Dlaczego nie!

Niewątpliwie większość piosenek Grzegorza Poloczka jest na tyle interesująca i sugestywna w treści, że obraz niejako nasuwa nam się sam, szczególnie, jeśli piosenkę poprzedzi jeden z wyjątkowych monologów Grzegorza. Tak niewątpliwie było w przypadku piosenki Komunijne koło. Podczas wykonywania tego hitu Grzegorzowi na scenie towarzyszył Zespół Wesoła Biesiada. Panowie dali z siebie wszystko – przyznamy, że chyba nieczęsto na deskach Domu Muzyki i Tańca można podziwiać „dziecko” jeżdżące na rowerku czy łakomczucha pożywiającego się czekoladkami.

Jak na plaży!

Bardzo ciekawie robi się na scenie też podczas występów Stacha. Ostatecznie pełne humoru teksty oraz energetyczne melodie aż proszą się o barwą oprawę. Niewątpliwie jednym z ciekawszych występów Stacha (pod względem widowiska) było wykonanie hitu Seniorito, Seniorito. Stachowi towarzyszyły Dziewczyny z Grupy Dance Art – zapanował bardzo plażowy nastrój, a na scenie przelatywała nawet… piłka plażowa.