Jak tam na radiowych listach przebojów?

Jak co tydzień sprawdzimy, jak nasze Gwiazdy radzą sobie na listach przebojów w naszych ulubionych rozgłośniach… Przyznamy, że nadal jest świetnie.

W top 15-ce Listy Radia FEST wciąż świetnie Radzi sobie najnowsza propozycja Grzegorza Poloczka – Ogień gaśnie. Nieźle radzi sobie też Stach (w Duecie z Magdaleną) oraz Zespół Banita Band. W propozycjach m.in. kolejna propozycja Stacha i Magdaleny, jak też Duetu Andy & Lucia.

W top 10-ce Listy Śląskich Szlagierów Radia FEST wciąż nieźle radzi sobie najnowsza propozycja Zespołu Banita Band czy jedna z najnowszych piosenek Damiana Holeckiego – Nasz Świat, nasz dom.

Z kolei w top 10-ce Listy No To Gromy Radia Piekary rewelacyjnie radzi sobie najnowsza piosenka Grzegorza Poloczka – Ogień Gaśnie. Nieźle radzi sobie kolejna z nowości Stacha, Chrisa Oxforduo czy Tima Fabiana z Aliną. W poczekalni m.in. Banita Band, czy Kasia ES ze swoją najnowszą piosenką. W propozycjach natomiast kolejna nowość Grzegorza Poloczka.

W top 10-ce Listy Śląskich Szlagierów Radia SUD nieźle radzi sobie jedna z najnowszych propozycji Damiana Holeckiego (Granica).

W Szlagliście Radia Silesia nieźle radzą sobie Banita Band czy Chris Oxforduo z piosenką Danny 18.

Oczywiście jak zawsze dziękujemy za Wasze głosy i wsparcie dla piosenek Gwiazd naszej Sceny i w ich imieniu liczymy na kolejne!