Najlepsze życzenia na Dzień Dziecka

Nadchodzi 1 czerwca, czyli Dzień Dziecka. Jakby na to nie spojrzeć dzieckiem jest każdy z nas – tak więc z Okazji tego Święta wszystkim Dzieciom – małym, dużym i tym bardzo dojrzałym składamy najlepsze życzenia! Zdrowia, szczęścia oraz by w głębi każdego z nas tliła się radość i wiara w dobro, która cechuje najmłodszych.

Choć Gwiazdy naszej Sceny są bardzo rodzinne, piosenek dedykowanych właśnie najmłodszym Członkom Rodziny jest relatywnie niewiele. Przy Okazji Dnia Dziecka możemy przypomnieć choćby piękny, wzruszający utwór Grzegorza Kani – Te moje Skarby, który dedykowany został właśnie Córeczkom oraz Żonie Artysty. Sporo uwagi swoim Córkom i Wnuczkom poświęcił też na swoim krążku Joachim Koj. Urocze Wnuczki Achima (a Siostrzenice Sandry) pojawiły się też w debiutanckim teledysku Duetu.

Sporo uwagi Dzieciom w swoje Twórczości poświęca z kolei Bernadeta Kowalska. Artystka chętnie też pojawia się na scenie w towarzystwie najmłodszych – chętnie zaprasza na scenę dzieci, jak też występuje w otoczeniu Zespołów Mażoretek, tworzonych przez nastoletnie Dziewczyny czy też uroczych Dzieci i Nastolatków z Zespołu Pieśni i Tańca Koziegłowy.