Od najmłodszych lat…

Z Okazji Dnia Dziecka jeszcze raz składamy wszystkim Dzieciom – tym młodszym i starszym – najserdeczniejsze życzenia. Oczywiście dotyczy to również młodych Gwiazd oraz Dzieci i Wnuków naszych Artystów.

W naszej branży dominują raczej dojrzałe Gwiazdy – choć znajdzie się też kilku Artystów, którzy rozpoczynali karierę sceniczną już jako małe dzieci. Wspomnieć tu możemy choćby Tima Fabiana – który już jako 6-latek współpracował z Zespołem Mniejsza O To, Karolinę Krawczyk – która rozpoczęła swą medialną karierę już jako 6-latka, Claudię Chwołka, czy Justynę Sosnę, znaną z Duetu Kola i Jula, która pierwsze kroki na scenie stawiała już w przedszkolu.

Oczywiście, skoro mowa o Artystach, którzy występują na Scenie niemal od urodzenia, musimy koniecznie wspomnieć wyjątkowy Zespół Servoos – tworzony przez Rodzinę Ścibik. Trójka utalentowanych Dzieci Dagmary i Leszka występują z Rodzicami niemal od urodzenia i wykazują wyjątkowe uzdolnienia – są multiinstrumentalistami, świetnie radzą sobie też jako Wokaliści.