Może tak spotkać się na żywo na koncercie?

W końcu doczekaliśmy choć lekkiego zluzowania obostrzeń dotyczących koncertów. Oznacza to, że w końcu mamy szansę spotkania z naszymi Idolami podczas wydarzeń na żywo. Na razie nie ma tych imprez zbyt wiele, ale przecież lepsze to niż nic…

Już w przyszły piątek nadarzy się okazja do spotkania na żywo z Bernadetą Kowalską i Jej Przyjaciółmi. Tym razem będzie to miało miejsce w Ożarowicach, w ramach imprezy z Okazji niedawnego Dnia Dziecka. Tym razem Artystka, wraz ze swymi Przyjaciółmi, znanymi na co dzień z Grupy Wesoła Biesiada, wystąpi z programem dla dzieci.

Okazja do spotkania z Bernadetą nadarzy się również w sobotę, podczas Muzycznego Rejsu po Kanale Gliwickim, który startuje z przystani Marina Gliwice. Tym razem z pewnością nadarzy się okazja do usłyszenia przebojów Artystki i Jej Zespołu.

Niepowtarzalna okazja do spotkania na żywo podczas koncertu z Waszymi Idolami nadarzy się też 25 czerwca w Chorzowskim Centrum Kultury, w którym odbędzie się koncert z LSS Szlagierowo.pl. Podczas wyjątkowego wydarzenia na scenie wystąpią m.in. Tim Fabian, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Arkadia Band, czy Grupa Taneczna Maraquja.