Najmłodsi uczestnicy Śląskiej Gali Biesiadnej

Niedawno – przy okazji Dnia Dziecka – wspominaliśmy o bardzo młodych Artystach, którzy czasami pojawiają się na scenie podczas Gali. Było o utalentowanych Dzieciach z Zespołu Servoos, Zespole Katosie (który wystąpił z Iroxaną), jak też o uwielbianym rodzinnym Duecie – Karolina i Adam Krawczyk. To jednak bynajmniej nie wszyscy młodzi bywalcy sceny podczas Śląskiej Gali Biesiadnej.

Ogromnym zaskoczeniem, a przy okazji niezwykle wzruszającym momentem dla Widzów, było pojawienie się na Scenie Chrisa Oxforduo ze swoimi Dziećmi – Laurą i Dannym. Ten niezwykły występ Artysty wraz z utalentowanymi Dziećmi miał miejsce w 2018 roku, a wykonana przez to niezwykłe rodzinne trio piosenka błyskawicznie przeszła do historii.

W towarzystwie bardzo młodziutkich Artystów na scenie często pojawia się też Bernadeta Kowalska. W 2019 roku Artystka pojawiła się na scenie w towarzystwie barwnie odzianych dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca Koziegłowy. Trzeba przyznać, iż efekt był niezwykle spektakularny.

Na występ wraz z utalentowaną młodzieżą Bernadeta Kowalska postawiła jednak nie po raz pierwszy. Również w 2017 roku, przy okazji premiery swojego krążka W życiu jak w piosence, Bernadeta przygotowała niezwykłe widowisko. Artystka pojawiła się na scenie z niezwykle utalentowanymi nastolatkami z Ciasnej. Mowa o wielokrotnie nagradzanej Grupie Mażoretek z tejże miejscowości. Występ był niezwykle widowiskowy i niewątpliwie przeszedł do historii Gali.