Gdzie spotkać nasz Gwiazdy?

Czy macie już jakieś plany na weekend? A na kolejny tydzień? A co myślicie o spotkaniu na żywo z Waszymi ulubionymi Artystami? W końcu, po baaardzo długiej przerwie możemy spotkać się z Gwiazdami na żywo – wprawdzie na koncertach na razie nie możemy się pojawiać tłumnie, ale nie ma co narzekać.

W najbliższym czasie nadarzy się kilka okazji do spotkania z naszymi ulubionymi Gwiazdami. Zdecydowanie najwięcej szans na spotkanie ze swoją Idolką będą mieli Fani Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół. Artystka w najbliższą niedzielę pojawi się aż na dwóch interesujących wydarzeniach plenerowych. Pierwszym z nich jest koncert charytatywny Fundacji TVS, który odbędzie się już w niedzielę na Chorzowskim Rynku – Bernadeta będzie jedną z Gwiazd koncertu. Artystka będzie też Prowadzącą i główną Gwiazdą Festynu Parafialnego w Katowicach-Dębie w Parafii Jana i Pawła.

Kolejna okazja do spotkania Waszych ulubionych Gwiazd już w piątek 25 czerwca w Chorzowskim Centrum Kultury, podczas koncertu Listy LSS Szlagierowo, podczas którego odbędzie się premiera nowego krążka Tima Fabiana oraz najnowszej płyty Bernadety Kowalskiej.