Jak tam na telewizyjnych listach przebojów?

Jak radzą sobie nasze Gwiazdy na listach przebojów? Tym razem zajrzymy do ostatnich notowań najpopularniejszych telewizyjnych i Youtubowych list przebojów.

Jak się okazuje, choć telewizyjnych i oficjalnych Youtubowych list przebojów jest raczej niewiele, tym samym mówiąc najdelikatniej, jest w nich raczej ciasno, nie brak na nich propozycji naszych Gwiazd.

W Liście LSS Szlagierowo.pl, czyli Liście Śląskich Szlagierów w top 10-tce znajdziemy najnowszą propozycję Stacha i Magdaleny, przebojowy i romantyczny zarazem Duet Bernadety Kowalskiej i Tima Fabiana, czy propozycja Zespołu Arkadia Band. W propozycjach również nie brakuje przebojowych kawałków naszych Gwiazd – w tym najnowszej propozycji Freli Blue, Zespołu Banita Band, czy Oxforduo.

W Szlagierowej Liście TVS bardzo dobrze (i to od długiego czasu) radzi sobie druga z nowości Stacha – również w Duecie z Magdaleną. Nieźle radzi sobie też Duet Andy & Lucia. Najnowszą propozycją z kolei jest klimatyczna piosenka Duetu Karo – Piękny sen. Wśród nieco starszych propozycji do listy, na które wciąż można głosować, wspomnieć można piosenki Freli Blue, Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół, Tima Fabiana, Marty Hawrot z Oxforduo, Grzegorza Poloczka, czy Zespołu Banita Band.

W Liście Szlagieromania TVT, rewelacyjnie radzi sobie Stach w Duecie z Magdaleną – w piosence Mam Cię dość (miejsce I), Banita Band, jak też kolejna propozycja Stacha i Magdaleny. W propozycjach m.in. Andy & Lucia, a w poczekalni Tim Fabian, Grzegorz Poloczek, Marta Hawrot z Oxforduo, Duet Karo, czy Oxforduo.