Wypoczynek nad jeziorem stawem – również w teledyskach

Lato, lato, upały w pełni. Gwałtowna pogoda nas nie rozpieszcza. Tak czy inaczej lato i wakacje to czas wypoczynku – ważne, by spędzić czas bezpiecznie. Na pytanie, gdzie najlepiej wypoczywać latem, odpowiedź jest prosta – nad wodą. Inspirację z pewnością przyniosą teledyski naszych Gwiazd.

Na początek przeniesiemy się w piękną scenerię wraz z Chrisem Oxforduo i Jego hitem Zgoda buduje. Piosenka ma jak najbardziej uniwersalną wymowę, sam clip jednak jest kwintesencją lata i fajnego wypoczynku nad wodą, a dokładniej na brzegu stawu. I to całkiem blisko domu.

Również w wakacyjnej scenerii, nieopodal malowniczego stawu rozgrywa się znaczna część pięknej ballady Weroniki – Dom na Wyspie Serc. Ostatecznie, gdzie indziej mogłaby rozgrywać się akcja tegoż klimatycznego hitu? Musimy śmiało przyznać, iż Twórcy stanęli na wysokości zadania. Patrząc na teledysk momentalnie mamy ochotę znaleźć się na pięknej plaży nieopodal jeziora…

Letnie klimaty przeważają również w teledyskach i piosenkach Tima Fabiana. Przykładem jest propozycja Proszę nie pytaj mnie, w której przenosimy się z Artystą w piękne, letnie plenery, również nad piękne jezioro… Czegoż więcej potrzeba nam w wakacje?