Jak radzą sobie nasze Gwiazdy na listach przebojów?

Hmm, wielu z Was zapewne z zapartym tchem śledzi radiowe i telewizyjne listy przebojów, niemniej są wakacje i trochę trudno być z wszystkim na bieżąco. By ułatwić Wam zadanie sprawdzimy, jak w trzech najważniejszych telewizyjno-internetowych litach przebojów radzą sobie nasze Gwiazdy.

W Liście Śląskich Szlagierów LSS Szlagierowo.pl w top 10-ce na 10. miejscu Duet Karo z utworem Piękny sen, następnie najnowszy kawałek Stacha i Magdaleny, czy też Arkadia Band.

W Szlagierowej Liście Telewizji TVS w top 10-ce wciąż świetnie radzi sobie jedna z najnowszych propozycji Stacha w duecie z Magdaleną, czy jedna z najnowszych propozycji Duetu Andy & Lucia. W propozycjach o miejsce w top 10-ce dzielnie walczy Duet Karo z piosenką Piękny sen, Frela Blue (z piosenką Niy mom co łoblyc), Bernadeta Kowalska i Przyjaciele czy Tim Fabian.

Natomiast w Szlagieromanii TVT w top 15-sce na pierwszym miejscu króluje Stach i Magdalena w najnowszej propozycji Mam Cię dość, nieźle radzi sobie też najnowszy kawałek Zespołu Banita Band. W propozycjach m.in. Grzegorz Poloczek i Kasia Piowczyk czy kolejny kawałek Stacha.