Z naszymi clipami… nad morze

Lato, lato, lato wszędzie. Hmmm, troszkę gorzej z pogodą i ciągle czyhającą gdzieś pandemią. Niestety w efekcie nie każdy z nas może nacieszyć się wakacjami. No, ale dzięki naszym Artystom i ich świetnym teledyskom mamy okazję choć poczuć namiastkę lata i wakacji… Tym razem zabieramy Was nad morze.

Skoro wakacje, to dla większości z nas oznacza to obowiązkowy wyjazd nad wodę, najlepiej nad morze. Dla tych, którzy na razie mogą sobie jedynie pozwolić na podróż w wyobraźni, proponujemy teledysk Stacha – Lata czar. Artysta przenosi nas w piękne, egzotyczne krajobrazy, tu rzeczywiście możemy poczuć atmosferę wakacji ze snów…

Nad morze i to w dosyć egzotycznej scenerii przenosi nas też Zespół BetiBer. Sympatyczny Duet zabiera nas w clipie Lato do pięknego Egiptu, gdzie możemy podziwiać piękne plaże, jak też delektować się nadmorskimi krajobrazami. Teledysk zdecydowanie jest adekwatny do swego tytułu.

Na teledyski w pięknej egzotycznej scenerii chętnie stawia też Mona Lisa. W jednym z nich – Na Barbados ruszamy – również możemy przenieść się nad brzeg morza i nacieszyć oko pięknymi widokami…

Cóż – wspólną cechą wszystkich tych clipów jest malownicza sceneria, jak też wspaniała pogoda i żywa kolorystyka, no i oczywiście świetne wakacyjne piosenki.