W końcu jest!

Wiemy, wiemy. Troszkę potrzymaliśmy Was w niepewności – w końcu jednak możemy zaprezentować Wam nowy, aktualny plakat Śląskiej Gali Biesiadnej i pełną obsadę imprezy.

Choć do wiosny jeszcze troszkę zostało 😉 u nas przygotowania do nieco przesuniętej Śląskiej Gali Biesiadnej w pełni. W końcu możecie zobaczyć nową wersję plakatu, z kilkoma niespodziankami.

Zgodnie z naszą obietnicą, udało nam się nieco rozszerzyć obsadę imprezy. Hmmm, takiej plejady Gwiazd naszej estrady od dawna nie widzieliście na jednej scenie. Mamy nadzieję, że nasze niespodzianki przypadną Wam do gustu.

Imprezę poprowadzą niezawodna Joanna Bartel oraz Marcin Janota znany z Anteny Radia FEST, jak też z licznych programów telewizyjnych.

Gwiazdą imprezy będzie wyczekiwany przez Was światowej sławy Wirtuoz fletni Pana i multiinstrumentalista – Edward Simoni.

Jeśli chodzi o naszą ulubioną szlagierową scenę, na deskach Domu Muzyki i Tańca wystąpią dla Was: Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Damian Holecki, Duet Karo, Tim Fabian, Weronika, Kabaret Grzegorza Poloczka, Frela Blue, Piotr Herdzina, Magda, A To My, Duet Romantica, Grupa Time, Stach i Magdalena, Oxforduo, Zespół Ed-Ka oraz Andy & Lucia. Tym samym niespodzianek i Gwiazd niewątpliwie nie zabraknie…