Wracamy nad morze… ;)

Hmm, konturujemy nasze szlagierowe podróże z Gwiazdami. Jak już wspominaliśmy, nie każdy z nas może sobie – zwłaszcza w tym roku – pozwolić na wakacyjny wyjazd. Czasami jednak pewną namiastkę stanowić mogą szlagiery naszych Gwiazd z ciekawie zrealizowanymi teledyskami. Tym razem po raz kolejny stawiamy na klimaty morskie.

Niewątpliwie królem wakacyjnych szlagierów i teledysków jest Stach. Nadmorska sceneria pojawia się również w Jego teledyskach … Wspomnieć możemy takie tytuły, jak Zabiorę Cię w marzenia moje, Letnia miłość, czy szczęście bez końca.

Na nadmorskie, egzotyczne, a zarazem antyczne krajobrazy w swoim teledysku postawił też Damian Holecki. Mowa o clipie do bardzo wakacyjnego kawałka Lato w to lato. Choć utwór ma już swoje lata, ciągle porywa nas w ciągu wakacji. Przypomnijmy, że teledysk powstawał w malowniczej Turcji.

Nadmorskich akcentów nie brak też w kilku teledyskach Tima Fabiana, m.in. w najnowszych kawałkach Proszę zostań czy Fiesta en la Playa. Tutaj Artysta postawił na prawdziwą egzotykę. Co ciekawe nadmorskie akcenty zagościły też w clipie z początków kariery Artysty – Pomaluj mi marzenia.

Morze – w nieco bardziej abstrakcyjnym wydaniu – pojawia się też w clipie Zespołu Ri-Jo – Marzynia Je-Lenia. Może tym razem widoki nie zapierają tchu, niemniej jest całkiem sympatycznie.