I co nowego na listach przebojów?

Hmm, Jak co tydzień nadszedł czas, by sprawdzić, jak nasi Artyści radzą sobie na listach przebojów – tym razem skupimy się znów na radiowych notowaniach…

Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na 5. miejscu wciąż dzielnie radzi sobie Duet Stach i Magdalena z piosenką Mam Cię dość. Na miejscu 6. z kolei znalazła się najnowsza propozycja Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół – Palmowa miłość. W propozycjach m.in. najnowszy kawałek Tima Fabiana z nowej płyty Artysty.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10-tce na miejscu pierwszym króluje Tim Fabian ze swym energetycznym kawałkiem Singing Yeah. Top 10-tkę zamyka natomiast Damian Holecki z hitem Nasz Świat nasz dom.

W Liście No To Gromy Radia Piekary w top 10-tce na 3. miejscu utrzymuje się Grzegorz Poloczek z piosenką Ogień gaśnie. W propozycjach najnowsza propozycja Tima Fabiana, a w poczekalni nowość Bernadety Kowalskiej – Palmowa miłość.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-tce wciąż utrzymują się Tim Fabian z jedną z najnowszych (tym razem śląskich) propozycji, Chris Oxforduo z kawałkiem Danny 18 oraz Zespół Banita Band z najnowszą piosenką.