Śląska Gala Biesiadna coraz bliżej…

Do Śląskiej Gali Biesiadnej pozostało jeszcze sporo czasu, nie znaczy to jednak, że spoczywamy na laurach. Impreza przecież wymaga wielu przygotowań, a wszystko musi być dopięte na ostatni guzik…

Wiemy, że kwietniowa Gala to przecież impreza przesuwana z uwagi na pandemię od 2 lat. Jak sami jednak zauważyliście, w jej planie zaszło sporo zmian, wiele się też wydarzyło. Jedno jest pewne – ta Gala będzie wyjątkowa i niezapomniana. Tak licznej plejady Gwiazd nie było na żadnej dotychczasowej.

Oczywiście na nadchodzącej Gali tradycyjnie już nie zabraknie debiutantów i Artystów, którzy będą mogli wystąpić na Śląskiej Gali Biesiadnej po raz pierwszy. Tym razem będą to znakomita Wokalistka Magda, Duet A To My oraz bardzo fajny Duet Romantica, czy ciesząca się ogromną sympatią Publiczności Grupa Time.

Nie może też zabraknąć Gwiazd, bez których nie wyobrażamy sobie żadnej Śląskiej Gali Biesiadnej – takich jak Damian Holecki, Duet Karo, czy Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Tim Fabian, Weronika… Po kilkuletniej przerwie nadarzy się też okazja do spotkania z Piotrem Herdziną, czy Kabaretem Grzegorza Poloczka (kilka lat temu Grzegorz pojawiał się na scenie solo). Nadchodząca impreza stanie się też okazją do spotkania choćby z Duetem Andy & Lucia, jak też Oxforduo, czy Stachem – którzy niezwykle rzadko koncertują (przynajmniej w ostatnich latach) w Polsce. Na imprezie nie mogło też zabraknąć Freli Blue oraz Zespołu Ed-Ka – choć to relatywnie młode projekty na naszej scenie, mają już ugruntowaną pozycję na naszej Scenie i sporą Grupę Fanów.

Przypomnijmy też, że Śląską Galę Biesiadną poprowadzi tradycyjnie i niezmiennie Joanna Bartel, której towarzyszyć będzie Marcin Janota z Radia FEST, który już kilkukrotnie miał okazję sprawdzić się w roli Współprowadzącego Galę.

Nie zapominajmy też o Gościu specjalnym – którym będzie legendarny światowej sławy Multiinstrumentalista – Edward Simoni.

Aha – nie zabraknie też świetnej oprawy choreograficznej – ale o tym kiedy indziej.