Nowe twarze na Śląskiej Gali Biesiadnej

Przygotowania do Śląskiej Gali Biesiadnej 2022 idą pełną parą. Przygotowujemy dla Was mnóstwo niespodzianek – gwarantujemy, że będzie to najbardziej wyjątkowe wydarzenie muzyczne, w jakim mogliście brać udział.

Podczas koncertu będzie sporo okazji, do usłyszenia wielkich przebojów naszych Gwiazd, niewątpliwie nie zabraknie też licznych premier muzycznych oraz pięknego widowiska.

Na nadchodzącej Śląskiej Gali Biesiadnej nie zabraknie Artystów, którzy po raz pierwszy pojawią się na Gali, choć niewątpliwie znacie Ich już doskonale z mediów i koncertów. Mamy na myśli przesympatyczny Duet A To My, utalentowana młoda Wokalistka – Magda, świetny Duet Romantica, czy pełen energii Zespół Time. Doskonale Wam znany Stach po raz pierwszy wystąpi z kolei w Duecie z Magdaleną, z którą wylansował już dwa hity. Również Grzegorz Poloczek po raz pierwszy na Gali pojawi się w towarzystwie swojego Kabaretu – w skład którego wchodzą Bartos oraz Kasia Piowczyk.

Oczywiście nie zabraknie również Gwiazd, które znacie od lat i uwielbiacie – takich, jak Bernadeta Kowalska, Damian Holecki, Duet Karo, Weronika, Tim Fabian, Oxforduo. Ostatecznie bez tych Artystów chyba trudno już wyobrazić sobie Śląską Galę Biesiadną. 

Do tego dodajmy Zespół Ed-Ka – który pojawił się na Gali już dwukrotnie i spotkał się z Waszym świetnym odbiorem, od dawna niewidziany Duet Andy&Lucia czy Piotra Herdzinę, który kilka lat temu miał okazję pojawić się już na Śląskiej Gali Biesiadnej.

Nie zapominajmy też o Gwieździe Wieczoru, którą tym razem będzie światowej sławy Muzyk – Edward Simoni.