Witamy jesień…

Ach! Czas najwyższy pożegnać lato i powitać jesień. Niestety… Ale cóż zrobić – jesień jednak potrafi być niezwykle piękną porą roku. Fakt ten udało uchwycić się wielu naszym Gwiazdom w teledyskach…

Skoro mowa o jesiennych teledyskach, chyba wielu z nam nasuwa się wielki hit Damiana Holeckiego z równie klimatycznym teledyskiem – czyli Złote kasztany. Przypomnijmy, że hit pochodzi z krążka Po prostu dziękuję. Aż trudno uwierzyć, ale wyjątkowy teledysk liczy sobie już… 13 lat (podobnie jak sama płyta, która kilka lat temu pokryła się złotem).

W jesiennych klimatach utrzymany jest też teledysk Zespołu Banita Band – Tylko z Tobą. Nastrojowa ballada doczekała się teledysku zrealizowanego w malowniczej scenerii Dolomitów w Bytomiu. Jest jesiennie, nastrojowo i romantycznie… Piosenka pochodzi z debiutanckiej płyty Zespołu.

Jesienne akcenty pojawiają się też w teledysku Weroniki do pełnej energii piosenki Zabujana. Artystka przechadza się tu po parku w jesiennej scenerii… Jest klimatycznie, otaczają nas ciepłe, jesienne barwy.