W jesiennym nastroju

Hmm, koniec września zaskoczył nas bardzo mile – przez kilka dni możemy cieszyć się złotą polską jesienią. To zarazem idealna okazja, by przypomnieć najpiękniejsze piosenki o jesieni z repertuaru współpracujących z nami Artystów.

Skoro mowa o jesiennych teledyskach, z pewnością musimy przypomnieć piękny i wzruszający clip Koli i Juli do piosenki Mój Śląski dom. Nastrojowa piosenka pochodzi z pierwszego krążka legendarnego już Duetu. Nostalgiczny utwór sprawia, że wielu z nas stają w oczach łzy wzruszenia. Do tego piękny teledysk, prezentujący magiczną, portretowa wręcz złotą jesień.

Jesienny nastrój pojawia się też w teledysku Tima Fabiana Paryż, ja i Ty. Może nie ma tu typowej barwnej złotej jesieni i ferii barwa na drzewach, ale całość ma ewidentnie jesienny nastrój – jesienne stroje, parasole oraz sporo romantyzmu… Całość ma swój klimat.

Na jesienny nastrój w teledysku postawił też Zespół Metrum – mowa o clipie do przeboju Jesteś w moim sercu. Popularny Duet tym razem uwiecznił w clipie urok jesiennych gór. Podobno nagrywanie teledysku było sporym wyzwaniem, gdyż aura raczej nie sprzyjała pracy na planie zdjęciowym. Tak czy inaczej efekt końcowy zdecydowanie zasługuje na uwagę.