Nadchodzi Dzień Nauczyciela!

Nadchodzi Dzień Nauczyciela. Z tej Okazji wszystkim Uczniom i Nauczycielom składamy najserdeczniejsze życzenia! Zdrowia, szczęścia, wytrwałości i wyrozumiałości wobec innych. Oczywiście życzenia składamy też licznemu Gronu Nauczycieli śpiewających na Śląskiej Scenie.

Czy wiecie, że wśród Gwiazd naszej Sceny jest wielu Nauczycieli? Zarówno aktywnych zawodowo, jak też już emerytowanych. Najwyraźniej to Grupa zawodowa bardzo utalentowana muzycznie.

Wśród Artystów, z którymi współpracowaliśmy możemy wspomnieć choćby Duet Kola i Jula – obie piękne Panie, znane też z Koncertu Życzeń są Nauczycielkami. Nauczycielką jest również Kasia ES z Zespołu Ed-Ka, który będzie jedną z Gwiazd nadchodzącej Śląskiej Gali Biesiadnej. Przez wiele lat jako Nauczycielka pracowała też Dorota Pacholarz z Zespołu Arkadia Band. Nauczycielem muzyki jest również Roman Smiczek z Zespołu Banita Band.

Na przestrzeni lat sporo śpiewających Nauczycieli pojawiło się też gościnnie na Śląskiej Gali Biesiadnej – choćby Ryszard Zawadzki z De Silvers, Dziewczyny z Zespołu Kamraty, czy Jan Maliński z Zespołu Gang Marcela.