Śląska Gala Biesiadna nadchodzi wielkimi krokami!

Hmm, jak ten czas ucieka – nawet się nie obejrzeliśmy, a tu już połowa października. Jakby na to nie spojrzeć, do Śląskiej Gali Biesiadnej pozostało pół roku. Niby sporo, a jednak…

Czy macie już bilety na wyjątkową Śląską Galę Biesiadną, która odbędzie się 24 kwietnia 2022 roku oczywiście na deskach Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu? Czasu niby sporo, ale warto zawczasu zatroszczyć się o najlepsze miejsca na tę wyjątkową imprezę. Wyjątkową, bo najbardziej wyczekiwaną ze wszystkich, jak też dlatego, że przy jej okazji chcemy upamiętnić i podziękować jednemu z jej pomysłodawców, którego już niestety nie ma z nami – Bogdanowi Tycowi.

Śląska Gala Biesiadna

Ten koncert będzie wyjątkowy pod każdym względem – z jednej strony będzie łączył wszystkie elementy, z uwagi na które tak uwielbiacie tę imprezę, z plejadą wyjątkowych Gwiazd naszej sceny na czele, świetnymi Prowadzącymi i kapitalnym widowiskiem, z drugiej z rekordową liczbą niespodzianek, które przygotowujemy dla Was. Będziecie z pewnością zaskoczeni, ale myślimy, że nasze innowacje przypadną Wam do gustu.

Przypomnijmy, że koncert poprowadzą Joanna Bartel i Marcin Janota z Radia FEST. Na scenie wystąpią: Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Damian Holecki, Duet Karo, Tim Fabian, Weronika, Kabaret Grzegorza Poloczka, Frela Blue, Piotr Herdzina, Magda, A To My, Duet Romantica, Grupa Time, Stach i Magdalena, Oxforduo, Zespół Ed-Ka oraz Andy & Lucia. Gościem specjalnym będzie światowej sławy Muzyk i Instrumentalista – Edward Simoni.

Przy tej okazji przypomnijmy sobie poprzednią Śląską Galę Biesiadną, która odbyła się (aż trudno w to uwierzyć) w 2019 roku.