Piosenka dobra na smutki…

Jesień w pełni, niestety ostatnio niespecjalnie urocza – pochmurno, deszczowo i dosyć chłodno. Raczej nie nastraja nas to optymistycznie. A jakie jest najlepsze lekarstwo na chandrę i małe smutki? Oczywiście solidna porcja dobrej muzyki.

Oczywiście każdy z nas ma swoją receptę na chandrę i smutki dnia codziennego – w czołówce z pewnością są aktywność fizyczna, dobre jedzenie (szczególnie mała porcja słodyczy) oraz oczywiście dobra muzyka. My oczywiście skłaniamy się ku tej ostatniej recepcie. Przypomnimy Wam kilka propozycji Gwiazd naszej Sceny, których piosenki momentalnie wywołają uśmiech na Waszych twarzach…

Zespół Ed’Mans słynie z niezwykle optymistycznych, zabawnych, wręcz sarkastycznych piosenek. Jeśli chcemy sobie poprawić nastrój możemy sięgnąć choćby po piosenki Coś wesołego, Jada na ryby czy Plecy. Zarówno same utwory, jak też teledyski mogą doprowadzić nas do łez…, ale ze śmiechu.

Sporo piosenek momentalnie wprawiających w dobry nastrój ma też w repertuarze Stach. Spora część największych hitów Artysty utrzymana jest w nastroju humorystycznym, a nawet parodii. Wspomnieć możemy takie utwory, jak Czy Anioły mają rogi (do którego powstał też epatujący humorem teledysk), Śląsko majówka, czy Kopruchy.

Do tematu wrócimy niebawem…