Gdzie szansa na spotkanie koncertowe z naszymi Idolami?

Sezon koncertów plenerowych już dawno za nami, tym samym w ostatnim czasie zdecydowanie trudniej o spotkanie koncertowe z naszymi ulubionymi artystami na żywo. Nie oznacza to jednak, że okazji takich nie będzie. Listopad w tym względzie zapowiada się całkiem ciekawie.

Jeśli stęskniliście się za Duetem Karo, najbliższa okazja do spotkania z Małżeńskim Duetem na żywo pojawi się już 7. listopada w Bydgoszczy podczas imprezy Szlagierowo i z humorem. Duet Karo weźmie też udział w koncertowo-konkursowej imprezie Głos za głos, która odbędzie się 26 listopada w Piekarach Śląskich (skądinąd liczymy na Wasze głosy dla Zespołu). 28 listopada Duet Karo pojawi się z kolei w Głogówku w ramach Głogówieckiej Gali Andrzejkowej.

Jeśli chcecie spotkać się na żywo z Bernadetą Kowalską, najbliższa okazja nadarzy się już 13 listopada w Katowicach, z dokładniej w Szopienicach. Artystka z Przyjaciółmi będzie jedną z Gwiazd koncertu Muzyczna podróż. 26 listopada Bernadeta wystąpi z kolei na Koncercie Andrzejkowym z Telewizją TVS, który odbędzie się w Namysłowie. 28 listopada Bernadeta Kowalska i Przyjaciele wystąpią ze swoim koncertem w Lipnie w Wielkopolsce.

Jeśli macie ochotę spotkać się na żywo z Grzegorzem Poloczkiem, okazja nadarzy się 11 listopada w Rudzie Śląskiej – Artysta i Kabareciarz poprowadzi 25. Galę Hanysy (stworzoną właśnie przez Grzegorza). Na imprezie Gościnnie pojawi się też Kasia Piowczyk i Bartos.