Przegląd list przebojów

Zgodnie z naszą cotygodniową tradycją nadszedł czas, by sprawdzić jak piosenki naszych ulubionych Artystów radzą sobie na radiowych listach przebojów. Przyznamy, że jest świetnie…

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejscu 2. utrzymała się najnowsza piosenka Bernadety Kowalskiej: Palmowa miłość. Na miejsce 6. awansował Zespół Oxforduo z piosenką Melodia z ośmiu nut. W propozycjach zupełna nowość Duetu Karo – Trochę wina.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10-ce na 1. miejscu utrzymała się  Bernadeta Kowalska z piosenką Palmowa miłość, na 6. utrzymał się Tim Fabian z kawałkiem Singing Yeah, na 9. miejsce spadła wspólna propozycja Bernadety Kowalskiej i Tima Fabiana – Dla nas jest ta noc.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10-ce na 1. miejscu kolejny tydzień utrzymał się Tim Fabian z najnowszym hitem Singing Yeah.

W Liście Przebojów No To Gromy Radia Piekary w top 10-ce na miejscu utrzymał się 1. Tim Fabian z utworem Singing Yeah, na 3. spadła Bernadeta Kowalska z utworem Palmowa miłość, na 10. spadł Grzegorz Poloczek z utworem Ogień gaśnie. W propozycjach z kolei Oxforduo z utworem Melodia z ośmiu nut.

W Szlagliście Radia Silesia na miejsce 3. awansował Tim Fabian z kawałkiem Jak w piyrszy dzień.

Bardzo dziękujemy za Wasze głosy oddane na współpracujących z nami Artystów. Liczymy na kolejne. 😉