Czas na przegląd…

Hmm, nie będziemy zbytnio oryginalni, ale jak tradycja to tradycja – czas na nasz cotygodniowy przegląd radiowych list przebojów. Musimy przecież sprawdzić, jak radzą sobie nasi Artyści i Chi najnowsze propozycje…

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce  na miejscu 6. spadła Bernadeta Kowalska z hitem Palmowa miłość, na miejsce 9. awansował Zespół Oxforduo z najnowszym utworem – Melodia z ośmiu nut, na 13. utrzymał się z kolei Duet Karo z najnowszym kawałkiem – Trochę wina.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST troszkę spadkowo – w top 10 na 3. utrzymała się Bernadeta Kowalska z utworem Palmowa miłość, na 7. awansował z kolei Oxforduo i Ich Melodia z ośmiu nut, na 9. awansował Tim Fabian z energetycznym kawałkiem Singing Yeah.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejsce 2. spadł Tim Fabian z Singing Yeah, na 4. awansował Oxforduo z Melodią z ośmiu nut.

W Liście No To Gromy Radia Piekary w top 10-ce na 3. Miejscu Tim Fabian z Singing Yeah, na 7. Bernadeta Kowalska i hit Palmowa miłość.

W Szlagliście Radia Silesia na miejscu 1. awansował Tim Fabian z nowym utworem Jak w piyrszy dzień.