Przeglądamy listy przebojów

Hmm – z przeglądu radiowych list przebojów uczyniliśmy już naszą małą tradycję. Czas więc na jej kontynuację… Po raz kolejny stwierdzamy z radością, że nasi Artyści nie mogą narzekać na Wasze głosy…

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce  na miejscu 4. awansowała Bernadeta Kowalska z najnowszym hitem Palmowa miłość, na miejsce 8. awansował Zespół Oxforduo z najnowszym utworem – Melodia z ośmiu nut, na 12. awansował z kolei Duet Karo z najnowszym kawałkiem – Trochę wina.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST troszkę spadkowo – w top 10 na 3. utrzymała się (kolejny już tydzień) Bernadeta Kowalska z utworem Palmowa miłość, na 7. utrzymał się z kolei Oxforduo i Ich Melodia z ośmiu nut, na 8. awansował Tim Fabian z energetycznym kawałkiem Singing Yeah.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejscu 2. utrzymał się Tim Fabian z Singing Yeah, na 5. miejsce spadł Oxforduo z klimatyczną Melodią z ośmiu nut.

W Liście No To Gromy Radia Piekary w top 10-ce na 3. Miejscu Tim Fabian z Singing Yeah, na 7. Bernadeta Kowalska i hit Palmowa miłość.

W Szlagliście Radia Silesia na miejscu 8. spadł Tim Fabian z nowym utworem Jak w piyrszy dzień.