W zimowym nastroju

Hmmm, dopiero witaliśmy jesień, a tu już mamy zimę w pełni – (mamy na myśli kalendarzową, bo ta klimatyczna jakoś w tym roku wyjątkowo postanowiła się uwinąć i zaszczycić nas swą obecnością od początku grudnia i już nam się znudzić). I od razu zrobiło się nastrojowo…

Skoro mowa o zimie, warto przypomnieć jeden z najpiękniejszych zimowych teledysków w dorobku naszych Gwiazd…

Choć w teledyskach większości Gwiazd dominuje lato, czasami jesień, jednak niektórzy Artyści decydują się na nagranie teledysków również zimą. Również Wykonawcy związani z naszym Wydawnictwem mają na koncie takie clipy. Pamiętacie teledysk do jednego z największych przebojów Duetu Karo – czyli romantycznej piosenki Już na zawsze z Tobą?

Ta piękna piosenka pochodzi z 3. płyty w dorobku Duetu Karo. Teledysk liczy sobie już kilka lat, ale wciąż należy do najpopularniejszych clipów świetnego Zespołu. Czy wiecie, że większość zdjęć do teledysku powstało w Parku Śląskim? Największy Park w Polsce (a nawet w Europie) stanowi piękną scenerię teledysków nie tylko latem, ale też zimą. Jako ciekawostkę możemy dodać, że kilka ujęć powstało też w centrum Chorzowa, czyli rodzinnego miasta Duetu Karo. A piosenkę i teledysk możemy uznać chyba za jedną z najromantyczniejszych ballad, jakie powstały w ostatnich latach.