Przegląd list przebojów

Jak co tydzień zaglądamy na radiowe listy przebojów, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich nasi Artyści.  Po raz kolejny jest całkiem nieźle…

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na 2. miejsce 3. miejsce awansował natomiast Zespół Oxforduo z utworem – Melodia z ośmiu nut z najnowszej płyty Zespołu, na 5. miejsce spadła natomiast piosenka Bernadety Kowalskiej – Palmowa miłość. Na miejsce 12. awansowała nowość Stacha – Dobry gest.

 W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 spadkowo – na 4. spadł Zespół Oxforduo i Ich utwór Melodia z ośmiu nut, na 8. spadła Bernadeta Kowalska z utworem Palmowa miłość. Tim Fabian opuścił top 10-tkę.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejscu 2. awansował Tim Fabian z energetycznym hitem Singing Yeah, na 5. spadł Oxforduo z klimatyczną Melodią z ośmiu nut. Na 8. spadła Bernadeta Kowalska z hitem Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary w top 10-ce na 6. miejsce awansował Tim Fabian z Singing Yeah, na 7. miejscu utrzymał się Oxforduo z kawałkiem Melodia z ośmiu nut, z kolei, na 9. utrzymała się Bernadeta Kowalska i hit Palmowa miłość. W propozycjach Stach z najnowszym kawałkiem – Dobry gest.

Jak co tydzień dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!