Cotygodniowy przegląd list przebojów

Czas na nasz cotygodniowy przegląd radiowych list przebojów. Jak obecnie radzą sobie na nich nasze Gwiazdy?

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce w tym tygodniu bardzo spadkowo – na 5. miejsce spadł w tym notowaniu Zespół Oxforduo z utworem – Melodia z ośmiu nut z najnowszej płyty Zespołu, na 7. miejsce spadła piosenka Bernadety Kowalskiej – Palmowa miłość. Na miejsce 8. spadła nowość Stacha – Dobry gest.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na szczyt listy awansował Zespół Oxforduo i Ich utwór Melodia z ośmiu nut, na 8. spadła Bernadeta Kowalska z utworem Palmowa miłość.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejsce 2. spadł Tim Fabian z pełną energii piosenką Singing Yeah, na 5. utrzymał się kolejny tydzień Oxforduo z klimatyczną Melodią z ośmiu nut. Na 8. spadła z Bernadeta Kowalska z hitem Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary w top 10-ce na 9. miejsce spadł Zespół Oxforduo z kawałkiem Melodia z ośmiu nut, na 10. utrzymała się Bernadeta Kowalska i hit Palmowa miłość. W propozycjach nadal Stach z najnowszym kawałkiem – Dobry gest. Tim Fabian z utworem Singing Yeah spadł do poczekalni. W propozycjach nadal propozycja Stacha – Dobry gest.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!