Walentynki coraz bliżej

Nadchodzi najbardziej romantyczny dzień w roku – Walentynki. Idealna okazja, by spędzić czas z ukochaną osobą lub sprawić Jej miłą niespodziankę. Przy tej okazji z pewnością nie zaszkodzi porcja romantycznej muzyki.

Czy macie już jakieś pomysły na Walentynki? W dobie pandemii znalezienie fajnego pomysłu na spędzenie tego dnia lub poprzedzającego Dzień Zakochanych weekendu nie jest takie łatwe – ostatecznie zdrowie i bezpieczeństwo najważniejsze. Uwzględniając sytuację, chyba najbezpieczniejszym wyjściem jest mimo wszystko postawienie na romantyczny spacer (o ile pogoda pozwoli) oraz kolację czy obiad w domowym zaciszu. Oczywiście w przypadku romantycznego posiłku kluczowa jest oprawa muzyczna – a w tym możemy już Wam pomóc. Na naszym kanale znajdziecie idealną na Walentynki playlistę z romantycznymi propozycjami naszych Artystów.

Generalnie rzecz biorąc, niewątpliwie ekspertami od romantycznych przebojów i chwytających za serce ballad – idealnych nie tylko na Dzień Zakochanych – są Damian Holecki oraz Tim Fabian. Sporo rewelacyjnych piosenek o miłości ma w repertuarze też choćby Duet Karo, Andy & Lucia czy Zespół Metrum. Choć tak naprawdę większość Artystów ma w swym repertuarze choć jedną piękną balladę o miłości…